Anunt Diamant Aradeni.ro - publicitate online

Aradeni.ro.ro, este un catalog regional cu profil de afaceri dedicat aradenilor, cuprizand sectiunile: Servicii, Evenimente, Index de persoane, Strazi - Harta, Anunturi, Articole, Stiri, Poze. Oferim promovare on-line si SEO.

Angajam inginer constructor

Detalii

Telefon
0212064971
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 6 ani si 3 luni
Vizualizari
1635

Voteaza & Distribuie

Prezentare

INGINER CONSTRUCTOR - PROIECTARE

Responsabilitatile dumneavoastra
·Realizarea planurilor de cofrare
·Întocmirea de oferte optimizate
·Consilierea clientilor în ceea ce priveste alegerea si modul de utilizare al produselor Doka

Profilul dumneavoastra:
·Studii tehnice finalizate sau student/-a în an terminal (profil Constructii)
·Cunostinte de Autocad
·Limba engleza (nivel mediu)
·Experienta teoretica sau practica în domeniul cofrajelor si esafodajelor si limba germana reprezinta un avantaj
·Persoana comunicativa si responsabila
·Abilitati tehnice, spirit de echipa, deschidere la nou

Daca sunteti interesat de aceasta pozitie, daca va plac provocarile si puneti accent pe dezvoltarea dumneavoastra profesionala, asteptam cu interes aplicatia dumneavoastra (CV, scrisoare de intentie). Pentru mai multe detalii, va rugam sa o contactati pe dna. Ivona Farkas.

Anunt Diamant Bucuresteni.ro - publicitate online

Este un site care doreste sa promoveze firmele din Bucuresti si nu numai, sa puna la dispozitia utilizatorului cea mai performanta harta electronica a Bucuresti-ului, si in acelasi timp sa ofere posibilitatea firmel. Oferim publicitate on-line si SEO.